Головна / Культура / Ярослав Удич: “Під час зйомок заряджаюся хорошими емоціями”

Ярослав Удич: “Під час зйомок заряджаюся хорошими емоціями”

udechНещодавно у Тернополі відбулася фотовиставка “Just art”. Особливий інтерес у нас викликали роботи молодого, талановитого фотографа Ярослава Удича. Тому вирішили з ним поспілкуватися, щоб дізнатися більше про нього та його захоплення, пише like.te.ua
- Де ти взяв перший свій фотоапарат, яка модель, скільки коштував на той час? Що вдавалося “фіксувати” під час перших експериментів?
- Все почалось З любительської дзеркальної камери Nikon 3100, куплену на перші зароблені гроші в Європі, ділиться спогадами фотограф. – Спершу фотографував все, що бачив, при тому не задумувався сильно над налаштуваннями фотоапарату, чи над тим, як буде зображено те, що бачу на фотографії. На прогулянки ходив з камерою – горобці, квіти, перехожі, все, що привертало увагу я фотографував. З часом почав вивчати фотоапарат, основи експозиції, проводив сам собі практичні заняття. Потім основи композиції, переглядав роботи різних художників. І якось це все так затягнуло, що зупинятись просто не хочеться. Зараз цікавить режисура. Кіно і фотографія тісно пов’язані, просто в першому випадку працюють з динамікою, в другому – з статикою.
Ярослав Удич особливо любить працювати з моделями.
- Мені подобається фотографувати людей, тому приорітетною є портретна зйомка. Стільки людей і всіх хочеться сфотографувати – в кожного свої емоції, реакція на різні події, зовнішніть. Буває, що під час зйомок, просто заряджаєшся хорошими емоціями, буває, що навпаки, тобі потрібно налаштувати людей на потрібну хвилю.
З якими труднощами ти стикався у своїй роботі?
- Найбільша перешкода – це лінь. У сфері фотографії дуже важливо постійно вдосконалювати свої знання, як в плані самої зйомки, так і постобробки, слідкувати за тенденціями розвитку, здійснювати творчі проекти. Тому потрібно не лінуватись і працювати, розвиватись, тільки так можна досягти успіху у будь-яких починаннях. про що мрієш? Є задум наступного року провести власну фотовиставку. Напевне, якраз це бажання загадаю в новорічну ніч
:)
(ми спілкувалися з Ярославом саме перед Новим роком, – прм. авт.) Про фотовиставку “Просто искусство” Хотів би перш за все подякувати тим людям, з якими працював. Це візажист Іра Ханас (студія «Люси») і перукар Світлана Тимечко – без перебільшення висококваліфіковані і талановиті спеціалісти, які ловлять ідею на лету. Чудовим моделям Аліні Ломовій, Ані Дворянській, Соломії Федчишин, Юлії Перепелиці – за організованість і готовність до експериментів. Дизайнерам одягу Олі Михайлецькій та Ксенії Руда за надання чудових плять зі свох колекцій для двох образів. Студії декору «Цукеркове диво» за оформлення одного з образів. Спасибі організатору -. Діані Гетун та наснаги їй у подальшій діяльності Щодо самої виставки, мені сподобались всі роботи усіх учасників. Всі команди старались і це видно – фотографії клас! Особисто для мене це новий досвід, нові люди, нові позитивні емоції і посмішки.
Ярослав – одружений, свою єдину Наталю кохає безмежно.
- В 2006 році я зустрів дівчину, без якої себе не уявляю зараз. Ми познайомились з Наталею в жовтні, а вже в листопаді я пішов служити в армію. У 2012 році ми одружились. За освітою вона психолог, закінчує курси візажу і з часом, я думаю, в додаток до сімейного, ми створимо і хороший тандем спеціалістів: візажиста і фотографа. Наталя – це перший, найавторитетніший критик у моїй діяльності і людина, заради якої кожного дня хочеться прокидатись і жити, – розповідає Ярослав.
Аліса Курдидяк

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top