Головна / Огляд ЗМІ / Як стати членом громадської безпеки Тернополя

Як стати членом громадської безпеки Тернополя

656124У Тернополі створено Штаб громадської безпеки. Основне завдання штабу постійне інформування мешканців про суспільно-політичну ситуацію в Тернополі та Україні, забезпечення громадської безпеки, своєчасне реагування на будь які події надзвичайного характеру.
Крім того, кожен житель міста може стати членом громадської безпеки Тернополя.
Детальніше нам про це розповість Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції.
«Усім хто хоче охороняти громадський порядок у Тернополі варто прийти в робочий день в опорний громадський пункт охорони порядку №1, що знаходиться на бульварі Тараса Шевченка, 39 з правої сторони від українського дому «Перемога», взяти із собою паспорт, довідку про несудимість та фотографію як на документи і написати заяву, – зауважує Сергій Волков. – Крім того є певні обмеження, ми приймаємо осіб яким виповнилося 18 років, що не мають судимостей і є психічно – здоровими».

Покрокова інструкція
Стати членом громадської безпеки міста може можна особа, яка досягла 18-річного віку, не була судима та є адекватною.
Для того, щоб вас прийняли у штаб громадської безпеки міста потрібно особисто в робочий день прийти в опорний громадський пункт охорони правопорядку №1, за адресою бульвар Тараса Шевченка, 39 (біля українського дому «Перемога»)
Взяти із собою паспорт, фотографію як на документи, довідку про несудимість і власноруч написати заяву про бажання стати членом громадської безпеки Тернополя.
Далі керівництво Штабу вирішує, які саме обов’язки покласти на новоприбулого захисника громадського порядку.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top