Головна / TOP / Викладач тернопільської музичної школи випустила першу “Музичну абетку для маленьких скрипалів”

Викладач тернопільської музичної школи випустила першу “Музичну абетку для маленьких скрипалів”

DSC02570

Наталя Володимирівна Плахцінська, – викладач Тернопільської музичної школи №1,- не перший рік  навчає юних тернопільських талантів скрипковому мистецтву. Нещодавно Наталя Володимирівна стала автором посібника  ”Музична абетка для маленьких скрипалів”, до якої увійшло  понад 100 власних віршів, які розраховані на аудиторію найменших скрипалів 5- 7 років. Кожна вправа подається віршованим текстом та ілюстраціями, що сприймається дитиною як цікава п’єса. Юні виконавці не просто грають набір нот, а  відтворюють невеличку музичну історію. Цікаві вірші та яскраві ілюстрації допомагають комплексно відтворити музичний образ. Такий метод подачі навчального матеріалу можна відзначити психотерапевтичною спрямованістю, адже це вільний та творчий розвиток особистості.

DSC02555Посібник “Музична абетка для маленьких скрипалів”  затверджений Міністерством культури України, зокрема Державним методичним центром навчальних закладів культури та мистецтв України.

- Книгу я писала для своєї доньки Софійки. Вчитися грі на скрипці вона почала у віці п’яти років. Тоді практично усі навчальні посібники були російськомовними, адже видавались за часів СРСР. До того ж, увесь матеріал подавався без ілюстрацій. Водночас, підручники з гри на інших музичних інструментах були гарно ілюстрованими. Коли донька починала вчитись, то запитувала чому для гри на скрипці такі не цікаві ноти. Щоб її зацікавити, я почала писати вірші на основі абетки. Так ми починали вивчати ноти. В скорому часі ми написали понад сто власних віршів, що і стало поштовхом для написання навчального посібника, – розповіла пані Наталя.

Продовження читайте на нашому сайті в середу, 29 січня.

 

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top