Головна / TOP / Віра Нестулей: Іспанці їдуть на Україну, щоб побачити ситуацію на власні очі

Віра Нестулей: Іспанці їдуть на Україну, щоб побачити ситуацію на власні очі

z_637fabe5Ситуація, яка склалась в нашій країні не залишає байдужими людей, які вже давно виїхали закордон. По всіх куточках світу вихідці з України переймаються долею свого народу.

Тернополянка Віра Нестулей переїхала до Іспанії 10 років тому. Зараз у неї сім’я, троє дітей. Своїми враженнями та переживаннями вона поділилась з нами.

-          Багато іспанців їздять на Україну, щоб побачити ситуацію на власні очі. Та й не тільки іспанці. Автобуси курсують по всій Європі безкоштовно. Люди з різних країн переймаються долею своїх земляків. Проте, корінні іспанці не дуже розуміють за що стоять люди на Майдані. Починалось все з Євросоюзу, от вони і думають, що українці і далі відстоюють право за вступ до Європи. Ми усіма силами доносимо до людей інформацію про реальні події. Наші земляки щонеділі збираються в підтримку Майдану. Жінки дуже переживають, плачуть – людей шкода. Для нас це все дико, тут немає такого свавілля. Сьогодні в Іспанії це тема номер один. В місті Мурсія постійно проходять мітинги.

76431

У нас тут панує атмосфера справжнього Євромайдану. Люди приходять з транспарантами, з прапорами. Усі з підтримкою підписання асоціації України з Європою. «Україна – Європа вже разом», «Україна – Європа хунтос»,- це те саме, «За достойне життя в Євросоюзі», – ось такого змісту здебільшого лозунги є у всіх. Ми організовуємо людей поширюючи інформацію у соціальних мережах. Багато сайтів, які висвітлюють події в Україні, піддають «дос-атакам». Це дуже неприємно. Ми бачимо справжнє лице нашої влади, – розповіла Віра.

Я дуже пишаюсь нашими людьми. Дуже хочеться на Майдан, підтримати земляків. Сподіваюсь це все не дарма. Я патріот своєї Батьківщини. Слава Україні!

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top