Головна / Арт-події / Улюбленець таксистів відвідає Тернопіль

Улюбленець таксистів відвідає Тернопіль

02_rosПісля багаторічної перерви легенда шансону, автор безсмертних хітів – Олександр Розенбаум приїде у Тернопіль 5 лютого. Концерт під назвою «Однажды на Лиговке» відбудеться у ПК «Березіль».

У гостях побуває любленець як таксистів, так і генералів, людина, яка збирає аншлаги, де б не виступала. На концерті Олександра Розенбаума можна буде і посумувати, і трохи посміятися, почути абсолютно нові композиції і насолодитися хітами. Адже голос цього співака вже давно став рідним і близьким багатьом, хто народився на теренах СНД.

Організатори обіцяють, що у ПК «Березіль» відбудеться «живий» концерт. Прозвучать серйозні, душевні та незабутні пісні Олександра Розенбаума.

Квитки можна купити у касі «Березолю» та у ЦУМі (відділ «Konica»). Коштують вони 300-800 грн.

Довідково. Олександр Якович Розенбаум народився 13 вересня 1951 р. у Ленінграді (тепер – Санкт-Петербург). Це – радянський і російський автор-виконавець, актор і письменник, заслужений артист РФ (1996 р.), народний артист РФ (2001 р.).

У 2003 р. обраний депутатом Державної думи Росії від партії «Єдина Росія». Пробув на посаді до 2005 року. Віце-президент і художній керівник концертного відділу товариства «Велике місто».

За формою, творчість Розенбаума близька до жанру авторської (бардівської) пісні. Однак у той час, як бардівська пісня за Союзу була парією естради, Розенбаум отримав офіційне визнання і концертував як артист «Ленконцерту».

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top