Головна / Огляд ЗМІ / У які курйози потрапили тернополяни під час новорічних свят

У які курйози потрапили тернополяни під час новорічних свят

3ed6fa168fСвяткування Нового року та Різдва не обійшлось для тернополян без халеп. Так, з 31 грудня по 8 січня тернополяни нарікали і на прорив каналізації, і на затоплення квартир, і на застрягання у ліфті.
Про це розповіли у інформаційно-аналітичному відділі служби 15-80 міськради. Однак, як зауважили у службі, такі звернення – типові. Адже з такими ж проблемами люди звертаються і не у святкові дні.
- Найчастіші звернення були пов’язані із забитою каналізацію, – кажуть на довідці. – Вочевидь, ми ще не усі вміємо правильно нею користуватись. Тож водоканалівцям доводилось виїжджати і у святкові дні. І, як бачимо із нашого зведення, проблему вирішували швидко.
Звертались також тернополяни через прорив труб у пустих квартирах, відсутність тиску на холодну воду і т. д.
Трохи менше, за інформацією служби, скаржились люди на проблеми із світлом. Так, подекуди доводилось виправляти проблему РЕМу, а подекуди – електрикам із жеку.
- Так, сиділи без світла із 31 грудня на перше січня у одному із багатоквартирних будинків на Чернівецькій, – кажуть на довідці. – Після їхнього звернення виїхали працівники міськРЕМ, але проблема виявилась внутрішньо будинковою. Тож працювали електрики із жеку. А ось на вулиці Бойчуків 31 грудня виходила з ладу кабельна лінія. Тож деякий час були без світла будинки на вулиці Київській, Пушкіна, Чалдаєва. Там уже працював міськРЕМ.
Не обійшлось без неприємних сюрпризів і для мешканців будинку на Лисенка. Так, 8 січня у одному із будинків застрягли мешканці у ліфті.
- На визволення людей із пастки пішло майже 10 хвилин, – кажуть у службі. – Так, звернулись о 12.36, а уже в 12.45 їх визволили. Подібна скарга надходила і з будинку на Курбаса,2: поскаржились в 7.47, а о 8.00 уже вийшли з ліфта. Скаржились тернополяни і на неробочі ліфти. І хоч у святкові дні працівники могли б реагувати суто на ті випадки, де потрібно визволяти людей з ліфтів, але вони ішли назустріч тернополянам і виїжджали ремонтувати.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top