Головна / Огляд ЗМІ / У тернополян погіршиться самопочуття

У тернополян погіршиться самопочуття

article-128_7Для нашого краю актуальні різкі перепади температур. Відтак у метеозалежних тернополян з’являється хворобливий стан.
Метеорологи далі прогнозують похолодання. Тож жителям області треба налаштуватися на зимову фазу. Лікарі констатують: у більшості людей зі слабким імунітетом самопочуття погіршується. Рекомендують, у цей час підібрати правильний раціон харчування.
Метеочутливими є, зазвичай, діти, особи похилого віку, у яких ослаблений імунітет, нестабільний гормональний стан. Погода на їх здоров’я має великий вплив.
«Перепади та зміна температури впливають насамперед на серцево-судинну та нервову системи. У цей час більшає ризик застудитися. Реагує на погоду і наш шлунок, як не дивно. Коли холоднішає, з’являється почуття голоду частіше. Щоб зменшити вплив погоди, треба загартовувати свій організм. Це класичні правила: варто перебувати у світловий час на свіжому повітрі, займатись зарядкою, вживати багато фруктів, сирих овочів, пізно ввечері не потрібно їсти. Також має значення тип темпераменту: сангвініки менше відчувають зміну погоди, меланхоліки більш чутливі», – відзначив лікар-методист Тернопільського «Центру здоров’я» Андрій Зарусінський.

Джерело: За Збручем

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top