Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі змагалися 17 вертепів

У Тернополі змагалися 17 вертепів

dsc_0487_300x225Парад вертепів відбувся в одному з торгово-розважальних центрів Тернополя. Проводять святкування втретє, і з кожним роком кількість бажаючих виступити збільшується. Тривало змагання протягом двох днів.
Тетяна Чубак, організатор Параду вертепів
«Розпочинали ми зовсім з малої кількості вертепів, приблизно 5 – 6, і тільки з Тернополя. Минулого року було 11. Цього – 17. Причому не тільки з Тернополя, а і з області і з районів».
Найбільшу відстань до Тернополя подолав колектив із села Бедриківці, Заліщицького району. Показати своє вміння приїхало 30 школярів з цього села.
Заліщицький шкільний вертеп
«Ми виступали лише в селі, ходили вертепом. Перший раз ми виїхали в Тернопіль і хочемо показати себе».
«Я буду виконувати роль жида, якого колись всі били і ніколи не любили. Ну може ви полюбите»
Змагалися колективи за призовий фонд у 1000, 700 та 500 грн відповідно до першого другого і третього місць.
Тетяна Чубак, організатор Параду вертепів
«Звичайно, в нас будуть різні номінації: за кращий костюм, за краще виконання пісні та кращу колективну роботу. У всіх будуть призи, обов’язково».
Окрім виступів колективів, на святі також проводили безкоштовний майстер-клас, на якому всі охочі мали можливість власноруч виготовити вітальні картки.
Віта Бігус, керівник творчої майстерні
«Ми зараз презентуємо майстер клас на новорічну та різдвяну тематику. Яка співзвучна з даним святом – Парадом вертепів. Ми тут виготовляємо листівки новорічні».
Крім грошової винагороди для переможців, всі учасники параду вертепів отримали солодкі подарунки.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top