Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі збирали ліки для Євромайдану

У Тернополі збирали ліки для Євромайдану

10311738mМедикаменти та інші засоби медичної допомоги, а також теплі шкарпетки, рукавиці тернополяни збирали сьогодні, 24 січня.
Протягом групи людей по лікарнях та аптеках Тернополя ходили групи людей, аби зібрати якомога більше засобів медичної допомоги для київського майдану. Усі зібрані речі та медикаменти сьогодні увечері відправлять на Київ.
- Вже надали певну допомогу лікарі 3 лікарні, – каже організатор акції Настя. – Також люди підходять і надають фінансову допомогу. За ці кошти ми купили теплі шкапетки, рукавиці та інші речі.

За словами організаторів, найбільшу підтримку вони отримали в ЦУМі, у пологовому будинку та в деяких аптеках. В магазинах “Золото”, “ADIDAS”, “Галицький дім” продавці допомагали коштами та одягом.
- На ринку деякі продавці віддавали речі безкоштовно, – каже Настя. – Висловлюю велику подяку усім, хто мене підтримав у цій акції, хто не побоявся холоду і нарікань зі сторони людей! Дякую за розуміння та чуйність молоді, лікарям, продавцям та людям, які давали нам гроші та підтримували добрим словом!

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top