Головна / Арт-події / У Тернополі відзначили громадських активістів

У Тернополі відзначили громадських активістів

1549424_10200959141530654_1928749525_n2Урочиста академія з нагоди 105-ї річниці з дня народження лідера Організації українських націоналістів (ОУН), Героя України, видатного політичного та громадського діяча ХХ століття Степана Бандери відбулася 1 січня в Українському домі «Перемога».

Вшанувати пам`ять борця за незалежність України прийшли представники влади, громадські активісти та небайдужі тернополяни.

За вагомий внесок у розвиток і утвердження Української держави та з нагоди відзначення 105-річниці з дня народження Степана Бандери заступник міського голови Леонід Бицюра вручив грамоти Тернопільської міської ради учасникам визвольних змагань та громадським активістам, які організовували та обороняли Майдан у Києві та Тернополі.

- Степана Бандеру по праву вважають символом національно-визвольного руху минулого століття, – зазначив Леонід Олексійович. – Але і серед нас є люди, які впроваджують ідеї Бандери сьогодні. Це не тільки учасники визвольних змаганнях ХХ століття, а й громадські активісти, які недавно захищали Київський майдан. Зараз погляди, ідеї, переконання Степана Бандери особливо актуальні. Ще багато років тому він переконував, що мирні переговори чи дипломатичні стосунки з Росією не матимуть позитивних результатів для Української держави. Історія повторюється. Знову знову ведуться переговори з Росією. Але ніхто не буде поважати країну, керівництво якої просить фінансової допомоги інших держав. Україна має бути вільною, сильною та могутньою – такою, як заповідав Степан Бандера. Цього маємо вчитися від нього. Переконаний, що його слово, його ідеї, його приклад – це інструментарій для творення сучасної української держави.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top