Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі створили штаб громадської безпеки

У Тернополі створили штаб громадської безпеки

10311726mШтаб громадської безпеки створили у Тернополі. Він стежитиме за безпекою і життєдіяльностю міста, повідомив міський голова Сергій Надал.
- Тернополяни звертаються в міськраду з надією забезпечити порядок. І ми повинні зробити все, щоб в Тернополі ці події відбувалися так, щоб не було крайнощів, щоб всі були живі та здорові, щоб не було порушень закону – каже він. – Тому ми вирішили створити такий координаційний штаб.
До штабу увійшли міський голова, керівництво громадського формування з охорони громадського прядку . Оскільки це сьогодні єдине легітимне громадське формування, яке має право проводити ті чи інші дії пов’язані з охороною громадського порядку, продовжує пан Надал. А також у штабі – представники міського управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та представники міліції за їх бажанням.
- Тому що на превеликий жаль сьогодні бачимо глибоку недовіру з боку людей до міліції, яка себе дискредитувала цими подіями, що відбувалися в Києві, – каже міський голова. – Попередньо були розмови з в.о начальника тернопільської міліції, керівником управління ДСНС в Тернополі, вони дали свою згоду на цю працю. Тому сьогодні ми проведемо перше робоче засідання, на якому сплануємо свої подальші дії.
Також в це громадське формування ввійдуть всі депутати міськради і вони будуть нести контроль на своїх округах.
На засіданні тернопільського прес-клубу зібралися тернопільські військові ветерани. Сергій Надал попросив їх долучитися до штабу.
- Тому що в них є досвід, знання та вміння для того, щоб підказати яким чином правильно організувати захист громадського порядку і спільно ці речі проводити, – каже пан Надал.
За словами Сергія надала, завдання штабу – постійне інформування мешканців про суспільно-політичну ситуацію, яка є в Тернополі та Україні в цілому, забезпечення громадського правопорядку, своєчасне реагування на будь-які події надзвичайного характеру. Також завдання депутатів координувати функції та все, що відбувається на їхніх територіях округах.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top