Головна / Арт-події / У Тернополі розшукують “Диво-дитину”

У Тернополі розшукують “Диво-дитину”

srcimage-1-564x297Анкети на здобуття премії «Диво-дитина-2014» уже приймають. Подробиці та анкети шукайте на офіційному сайті конкурсу – divo-dutuna.com, пише  7 Днів

Нагадаємо, у цьому році конкурс “Диво-дитина” відбудеться вже вшосте. Номінації премії: «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», «Найспортивніша дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина». Мета даного проекту: пошук та нагородження дітей України, які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, призерів різних інтелектуальних ігор і шкільних олімпіад, переможців республіканських та міжнародних спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів або тих, що зробили героїчний вчинок. Фінал і церемонію нагородження запланували на квітень 2014 р., відкладати подання документів не варто, закликають організатори акції.

До речі, за п’ять років проведення дана премія стала найголовнішою подією для дітей і визначає найкращих представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Довідково. Кожен рік участь у премії беруть близько 3000 дітей зі всієї України. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету учасника та надіслати її на адресу організатора.

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top