Головна / TOP / У Тернополі продемонструють справжній симбіоз рок-музики

У Тернополі продемонструють справжній симбіоз рок-музики

brevisКонцерт симфонічного оркестру «Brevis» відбудеться у Тернополі 25 лютого.

Прихильники рок-музики мають можливість насолодитись  рок-хітами  професійного аранжування оркестру  «Brevis».

Музиканти не вперше завітали до нашого міста – цього року з програмою “Музика сердець. Рок-легенди”. За словами засновника й диригента колективу Геннадія Фіськова:

- На концерті зіграємо найкраще з того, що маємо.

У репертуарі звучатимуть композиції “Depeche Mode”, “Queen”, “Metallica”, “Pink Floyd”, “Deep Purple”, “AC/DC” та інших.

 

На Валовій

Симфонічний рок-оркестр «BREVIS»

Симфонічний рок-оркестр «BREVIS» створений в Рівному у 2004 році. Не зважаючи на порівняно молодий вік, колектив відомий цінителям музики не лише Рівного, а й за його межами.
Молоді, талановиті музиканти з успіхом презентують  нові програми. Вкладена душа і мистецьке виконання творів професійними музикантами не залишають байдужими слухачів України та Польщі вже впродовж багатьох років.
Репертуар колективу це справжній ексклюзив – симфонічне виконання творів рок-гуртів та рок-виконавців! Тому завжди концерт симфонічного оркестру «BREVIS» проходить з великим успіхом!
“МУЗИКА СЕРДЕЦЬ. РОК – ЛЕГЕНДИ” – це справжній симбіоз мистецтва, проявом якого стало органічне поєднання роботи симфонічного оркестру, рок-музикантів та талановитих вокалістів. Вкладені в проект знання, музичний смак та професіоналізм перетворили шоу на феєрію музики, яка зачаровує неординарним звучанням хітового року. А саме, хіти легендарних рок гуртів та виконавців – Nazareth, Scorpions, AC/DC, Deep Purple, Aerosmith, Metallica, Nirvana, Queen, Pink Floyd, Depeche Mode, Led Zeppelin, Bon Jovi, Europe, Roxette, Muse, Ozzy Osbourne, Michael Jackson, Robbie Williams – у виконанні симфонічного оркестру створюють неймовірні відчуття довершеності й водночас вражають новизною звучання завдяки цікавому аранжуванню, здійсненому керівником оркестру Геннадієм Фіськовим. Новизна та свіжість музичних ідей проекту гарантує великий резонанс та інтерес публіки до цього дійства.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top