Головна / Освіта / У Тернополі педагоги видали унікальну книгу автопортретів

У Тернополі педагоги видали унікальну книгу автопортретів

0,,16727817_303,00Унікальну книгу вчительських доль, мрій та сподівань під назвою «А хто є кращий, аніж ми?!» видав педагогічний колектив ЗОШ №6 Тернополя. Близького року педагоги працювали над виданням, у якому вони і герої, і автори, і перші читачі.

Автором цікавого і поки що єдиного на теренах Тернопілля творчого проекту є директор навчального закладу Олександр Остапчук.

- Досі в Україні такого видання ще не було, – розповідає Олександр Остапчук. – Ідея видати книгу автопортретів педагогів нашої школи виникла близько року тому.
У Києві саме проходив цікавий освітянський конкурс, одним із завдань якого було написати автопортрет, який би відображав не стільки педагогічну діяльність, скільки духовну сутність людини, яка працює в школі. Мені до рук потрапило більше півсотні робіт, і найбільше здивувало те, що всі вони, окрім шаблонних фраз про роки навчання та результативність роботи педагогів, не містили більше нічого цікавого.
Подумалось: чому б таку хорошу ідею не використати творчо саме в нашій школі? Почав із себе. Написав про те, чому я став учителем, що я люблю в школі, а що – ні. А згодом про своє життя та творчість, про мрії і плани розповіли 75 педагогів нашої школи.
Презентація видання відбувалась у День святого Миколая. Книга стала своєрідним подарунком для педагогічного колективу. Видання вийшло накладом 300 примірників. Близько сотні з них – подарункові екземпляри, які отримуватимуть гості навчального закладу, що приїжджають на семінари, конференції та урочистості.

Зоряна Гарасимів

Джерело: “Номер один”

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top