Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі оголошено День жалоби за загиблими активістами у Києві

У Тернополі оголошено День жалоби за загиблими активістами у Києві

718914c01681a7c37f27d3470bc98137Виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення оголосити 23 січня 2014 року Днем жалоби за загиблими під час протестних мирних акцій в місті Києві. У День жалоби в Тернополі приспустять Державний прапор України на будівлях міської ради та комунальних підприємствах, установах і організаціях, скасують усі розважально-концертні заходи та спортивні змагання.
«Враховуючи трагічні події, які сталися на вул. Грушевського в м. Києві 21.01.2014р.-22.012014р., численні факти побиття мирних громадян, а також криваві події, які призвели до людських жертв було прийнято рішення оголосити у Тернополі 23 січня День жалоби. Владний режим оголосив війну власному народові. Чимало наших земляків зараз в Києві – на Майдані, вони беруть участь у протестах. Ті, хто залишився у Тернополі всіляко допомагають київському Майдану. Мобілізація триває! З нами Бог! Ми переможемо!», – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top