Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі облаштують туристичні стоянки

У Тернополі облаштують туристичні стоянки

Ternopilska_oblУправління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації проводить роботу зі створення туристичного паспорта області. Його виготовлення дасть змогу систематизувати дані про стратегічні напрямки розвитку туристичної індустрії на Тернопільщині з метою формування конкурентоспроможного регіонального туристичного продукту.

За її словами начальника управління Лесі Серетної, у лютому відбудеться презентація туристичного паспорта в Тернополі, після цього і в столиці України, адже зацікавленість до створення такого паспорта велика. Далі у планах управління – розробка масштабної програми розвитку туризму на Тернопіллі.

Крім цього, як доповіла Леся Серетна, в області цього року облаштовуватимуть туристичні стоянки. Розпочнеться робота з Кременецького району. Також управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації готує до видавництва туристичну книгу-фотоальбом на трьох мовах.

Голова Тернопільської ОДА заявив, що питання розвитку туризму має бути пріоритетним у роботі як влади області, так і районної. Керівник області також дав доручення облаштувати під’їзну дорогу до печери „Кришталева”.

Джерело: gazeta1.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top