Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі будують трасу для гірськолижних спусків

У Тернополі будують трасу для гірськолижних спусків

1054На пагорбі біля вулиці Г.Тарнавського роблять трасу для гірськолижних спусків. Уже встановили новий підйомник. У планах — навіть снігові гармати, –  розповів Віталій Кирилов.
- 26 листопада був підписаний договір між міською радою та тернопільською гірськолижною школою “Екстрім”, у якій, зокрема, йшлося про заміну старого підйомника, – каже чоловік. – Раніше він був гачковим бугельним. Тепер же це – мультиліфт. Він – зручніший і більш безпечний у використанні.
Цей пагорб (у народі “Стрільбище” – прим. авт.) спортсмени із гірськолижної школи використовують для тренувань на лижах та сноуборді. Узимку туди навідуються і пересічні тернополяни: також покататися на лижах, сноуборді, санчатах…

- Якщо випаде достатньо снігу, то підйомник ми можемо запустити в той же день, – додає Віталій Кирилов. – Він, правда, був уже користований. Однак працює справно. Ми його придбали у Швейцарії. Одночасно підйомником може користуватися майже 15 людей. Він піднімає від 500 до 700 людей у годину.
Офіційно здати роботи, за словами співрозмовника, запланували вже в цю суботу, 18 січня. Куратор проекту додає, що користуватися підйомником зможуть усі охочі.
- Приблизна оплата за один підйом – 3 гривні, – уточнює Віталій Кирилов. – Безлімітні сеанси ми ще не обдумували. До речі, спортсмени гірськолижної школи “Екстрім” щодня матимуть по кілька годин безкоштовного користування підйомником.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top