Головна / Мистецтво / У п’ятницю львівський митець формуватиме культурний раціон тернополян

У п’ятницю львівський митець формуватиме культурний раціон тернополян

524174_544762595566021_51623486_n17 січня 2014 о 18:00 у ґалереї “Бункермуз” відкриється виставка львівського митця Олега Сусленка під назвою “Трололо”.
Під час відкриття у коридорі “Бункермузу” лунатиме аудіоперформанс від гурту “ZSUF”. Виставка триватиме до 30 січня.

- Цього разу виставка буде розміщена не лише в галереї, а й в інших приміщеннях, зокрема роботи будуть представленні у внутрішніх двориках, – розповідає Ярослав Качмарський арт-директор галереї. Олег Сусленко – дуже актуальний художник. Попри те, що він досконало володіє академічним живописом, автор презентуватиме більш абстрактне мистецтво. У Тернополі уже проводилась виставка Олега  ”Face no more”. У п’ятницю митець презентує виставку під назвою “Трололо”. Це більш фігуративний проект.

-”Я думав що розпрощаюсь із відчуттям подяки “віртуальним” вчителям у 2008-2009 роках у проекті “In Paradise”, але сьогодні я знов згадую своїх далеких і великих гуру, розповідає Олег Сусленко. На цей раз візуалізуючи їхні мегапослання, які повернули русла рік у мистецтві 20 століття. Фрази-девізи, магічні заклинання, що з ними на устах художники непритомні падали на барикадах. А сьогодні, у часи розвинених високих інформаційних технологій, це не більше ніж трололо.

1526632_463120723811245_545198125_n

Кожен день на нас сипляться мудрості у вигляді кроспостнутих цитат великих людей. Це дуже популярна тенденція в мережі інтернет ось вже кілька років. Мудрі вислови великих перемішується з щоденними мудростями здавалося б звичайних простих наших друзів, а потім помножуються на незліченну кількість бздурів у виконанні жирних тролей та рядових паразитів соц-мереж. Так формується наш щоденний культурний раціон. Рівень лайна в океані інформаційного трешу зашкалює, його температура топить віковічні льодяні архипелаги людської мудрості. Брили льоду дрейфують в наші широти, несучи на своїх білих тілах пошматовані кавалки геніальних висловлювань. На тлі всезагального інформаційного невігластва та орієнтаційної фрустрації величні знання лягають тонким шаром діамантового пилу на поверхню салату олів’є, перемішуються столовою ложкою і подаються до столу. Постструктуральне, постінформаційне та зрештою постмодерністське блюдо готове.

В серії робіт «Трололо» я експлуатую старі перевірені постмодерністські прийоми, незважаючи на те, що до нас постійно долітають повідомлення, ніби Постм

одернізм із дед. В проекті “Трололо” я тролю тих, хто думає, що це так. Тому що за сучасних наявних об’єктивних обставин тролінг залишається чи не єдиною можливістю артикуляції мистецького жесту. Тому що, тіло Постмедернізму досі не знайдено. Також, на моїх полотнах повсякчас присутній образ відомий як тролфейс. Я справедливо вважаю, що сотні різноманітних зображень тролфейсу по своїй суті та виконанню є геніальними, і створені найвеличнішим художником сучасності – самим Анонімусом. Комета “Тролфейс” пролетіла повз нас кілька років тому і далі продовжує розсипати свої метеорити. Я просто ходжу і збираю їх по землі, щоб потім тупікнути десь у виставковому просторі.”

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top