Головна / Огляд ЗМІ / Тернополянин біг першим у естафеті Кубку світу

Тернополянин біг першим у естафеті Кубку світу

10309431mВ Рупольдингу відбулась чоловіча естафетна гонка в рамках п’ятого етапу Кубка світу з біатлону. Збірна України посіла 11 місце. Тернополянину Дмитрові Підручному доручили бути стартером естафети.
На останньому колі Підручний піднявся з 16 місця на дев’яте, повідомляє офіційни портал Федерації біатлону України. На передачі естафети Діма програв лише 23 секунди групі лідерів.
Перше місце здобула команда Росії, на другому місці Німеччина, на третьому – Росія.
Сьогодні, 10 січня, в Рупольдингу п’ятий етап Кубка світу продовжить індивідуальна гонка у жінок. В нашій команді на старт вийдуть п’ять учасниць. Олена Підгрушна заявлена в останню групу, але, як повідомив президент Федерації біатлону Володимир Бринзак, вона не стартуватиме.

Джерело: 20 хвилин