Головна / Огляд ЗМІ / Тернополяни побували на екстремальному квесті

Тернополяни побували на екстремальному квесті

AiiYx61MOLM

Екстремальний квест організували для тернополян та туристів з Києва інструктори з Тернопільського Турклубу у печері “Млинки”. Подія відбулась цими вихідними на Водохреща. За два дві відпочинку туристи не тільки по печерах помандрували, але й змогли подивитись на місцеву “Маланку”, де в головних ролях були інструктори турклубу.

Спелеохата і комфорт

Найдешевшим варіантом доїзду з Тернополя до печери Млинки, що знаходиться у селі Залісся Чортківського району, є звісно ж дизель-потяг. Цікаво, що зупинок ніхто не оголошує, тому варто їхати з кимось, хто вже приблизно знає де виходити, або постійно перепитувати людей у вагоні. Від зупинки до спелеохати потрібно трохи пройтись, минаючи магазин та будинки місцевих мешканців. Пропустити спелеохату практично неможливо, оскільки фасад будівлі класно розфарбований картинами з життя туристів. Розмалювали будинок художники з Косівщини ще у минулому році. До речі, у домівці добудували зручну столову, де можна бавитись, поїсти, а також переглянути на великому екрані відео чи фото з різних мандрівок. Є душ, кухня і туалети в приміщенні, що досить комфортно і зручно.

Квест і печери

На Водохреща святкувати у спелеохаті, та лізти в печеру – для учасників турклубу вже є доброю традицією, тому і цей рік не став винятком. Новачкам, перед тим, як кудись лізти, варто глянути у книгу відгуків, яка є у спелеохаті. Вона додасть більшого адреналіну цитатами типу: “я вся в синяках, але було класно”, ” було страшно і лячно – ніколи більше не полізу туди”, “не для мене це, не для мене”, ”ми всі помрем!!!”. У самій же печері є досить багато цікавого, починаючи красивими кристалами, які утворюються тисячі років та закінчуючи екстримальними розпорами, перешкодами та вузькими лазівками. Для туристів також організовують і підземні квести. Цього разу на Млинки-квесті усі мали змогу відчути себе спелеологом. Потрібно було дивлячись на карту та орієнтуючись лише компасом, самостійно, без інструктора, пересуватись по печері, що досить небезпечно, знайти спеціальні місця у закутках печери, позначити їх на карті і повернутись. А для того, щоб було ще веселіше, до стартової точки усі мали добиратись зі свічками у руках та вимкнутим фонариком. Як розповів інструктор Володимир Бичковський, район печери, де проходив квест, є безпечним, оскільки немає багато виходів та складних перешкод і лазів. Незважаючи на те, що квест тривав більше двох годин і усі повернулись на землю коли вже було темно, ніхто про це не пожалів.

Маланка і туристи

Ввечері на усіх туристів чекала святкова вечеря, а також конкурси і саме цікаве – Маланка від інструкторів та охочих. У яскравих костюмах та з веселими жартами, сценка була смішною і веселою. Наступного ранку, по бажанню, можна було іще раз піти в печеру по зовсім іншому маршруту і пройти нові екстримальні розпори та ущелини. Ввечері цього ж дня тернополяни були уже вдома.

Ось як можна весело і досить близько від дому провести свої вихідні на Тернопіллі. Набратись нових вражень та побачити щось нове.

До речі, на сайті турклубу є дуже багато інформації не тільки про подорожі в печерах, які вони організовують, а й про рафтинг, піші мандрівки, сплави, велотури та інше.

www.tourclub.com.ua

Джерело: Доба

zk7mclctckqc

u6dmrg502gx3

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top