Головна / Арт-події / Тернополян запрошують нагодувати безхатченків у різдвяний вечір

Тернополян запрошують нагодувати безхатченків у різдвяний вечір

SOOIlgYT-n8Кожна людина заслуговує на тепло та піклування, особливо у свята, які зазвичай проводять в сімейному колі. Саме тому тернопільська молодь вирішила зробити добру справу та подарувати свято тим, хто дійсно цього потребує. Кожен бажаючий може прийти 6 січня до ЦУМу на 16:00 і принести їжу та теплі речі, які потім будуть передані безхатченкам. Також можна допомогти бездомним фінансово.

Один з учасників акції, Павло Андрійчук від організації Smotra Ternopil впевнений – кожна людина, в яку б ситуацію вона не потрапила, заслуговує на допомогу.

- Ми разом із хлопцями вирішили ось таким чином допомогти безхатченкам зустріти Різдво, – каже Павло. – Я думаю кожного зацікавить така пропозиція і ми зможемо зробити їм свято також. Збираємо теплий одяг, продукти, та всі речі першої необхідності.

Якщо ви б також хотіли долучитись до заходу, але не маєте змоги прийти 6 січня, речі та харчі можна передати волонтерам в будь-який час, звернувшись за номером: 0966562335.

Джерело: studentscapital.org

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top