Головна / Арт-події / Тернополян закликають приєднатись до благодійної акції

Тернополян закликають приєднатись до благодійної акції

e2a8e8e61eБезстрокову благодійну акцію розпочали “Фонд добрих людей» і Атлетично-оздоровчий центр «Каруна». Долучитися може кожен! Назва акції – “Чужих дітей не буває”, пише 7 Днів

Ініціатори оголосили про збір одягу, взуття, іграшок, солодощів, грошей на ліки для допомоги дітям з сиротинців, інтернатів, вихованців трудколоній Тернопільської області та інших закладів, в яких перебувають діти, яким потрібна допомога.

Наступну поїздку активісти “Фонду добрих людей» запланували на 23 грудня (понеділок). Наразі триває додатковий набір волонтерів.

- Можна і треба з нами! Дітям потрібна наша увага. Остання наша поїздка показала, що найбільше дітям потрібні зимові речі, а також вони потребують уваги та тепла, – пише в спеціально створеній групі «вКонтакти» Ярослав Особливий. – З ними нікому гратися, поговорити. Їм немає до кого притулитися. Тож виділіть свій дорогоцінний час заради дітей, які так цього потребують!

Про деталі акції можна дізнатися в організатора: Ярослав Особливий – http://vk.com/osoblyvyj або за номером – 096-157-32-57.

Довідково. Приносити речі та пожертви можна:

1. Атлетично-оздоровчий центр “Каруна” (просп. Степана Бандери, 50), 3-4 поверх, працює з 10 до 22 години (крім неділі). Запитати адміністратора!

2. Офіс “Фонду добрих людей” (Тернопіль, бульв. Т.Шевченка, 23, 3-й поверх, 77 каб.) щодня – з 10 до 18 години.

Джерело: 7 Днів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top