Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільський «медичний» став учасником престижної європейської програми

Тернопільський «медичний» став учасником престижної європейської програми

zdor0909Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського став учасником міжнародного проекту ERASMUS MUNDUS MEDEA – Альянс медичних університетів.

Діяльність даного проекту спрямована на організацію академічних обмінів між вищими навчальними закладами Західної та Східної Європи, що сприятиме покращенню мобільності студентів та викладачів, впровадженню інновацій у педагогічний процес та кооперації у проведенні наукових досліджень. Партнерство між університетами альянсу надасть можливість здійснювати академічні обміни студентів зі спеціальностей лікувальна справа, фармація, стоматологія та інших медичних наук, обміни науковцями по магістерських, PhD, докторантських програмах та обмін викладачами.

До складу даного проекту увійшли 20 вищих навчальних медичних закладів Європи та країн, які не є членами ЄС. Мобільність викладачів, науковців та студентів передбачає обмін між університетами ЄС та вищими медичними навчальними закладами неєвропейських країн і навпаки. Проект MEDEA покриває стипендію на навчання, транспортні витрати, щомісячні витрати на проживання та медичне страхування заявників.

Студенти, науковці та викладачі, які бажають взяти участь у проекті, можуть ознайомитися з вимогами та подати online усі необхідні документи. Перший етап подачі документів для участі в проекті розпочався і триватиме до 28 лютого 2014 року.

Юлія Міщук

Джерело: “Номер один”

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top