Головна / Арт-події / Тернопільський лікар уже понад місяць допомагає євромайданівцям

Тернопільський лікар уже понад місяць допомагає євромайданівцям

10308790mПопри простудні захворювання, проблеми з тиском, невиконання владою обіцянок у євро майданців і далі залишається бойовий настрій та віра у перемогу. Особливо стійкі ті мітингувальники, які перебувають на Майдані з перших його днів.
Про це розповіла тернопільський лікар, голова ГО «Асоціації лікарів-католиків» Леся Копач. Жінка, як ми уже писали, підтримує мітингувальників, ходить на Віче, інші акції, та надає медичну допомогу євромайданівцям з 1 грудня. Налаштована працювати у медпункті Майдану вона і надалі – тернополянка знову продовжила відпустку за власний рахунок.
- Наразі до нас у медичні пункти звертаються і далі з простудними захворюваннями, підвищенням тиску, – розповідає пані Леся. – Лікуємо, відправляємо на рентген – туберкульозу ні у кого ще не виявили. На днях звертався чоловік із переломом ключиці. Варто зазначити, що жоден з тих, хто застудився, не збирається додому. Люди налаштовані рішуче.
Рішуче налаштована і сама пані Леся. Окрім медичної допомоги, яку надає мітингувальників, вона допомагає і прибрати, і нагодувати страйкарів.
- Мені за місяць буде 70 років, – каже вона. – Трохи уже набрякли ноги, але я на це не зважаю. Я не хочу повертатись додому, допоки ми доб’ємось того, за чим прийшли. Не хочеться повертатись додому без перемоги. Я не хочу, щоб було, як питали мені знайомі комуністи «Копачка, і чего ты там добиваешься?». Я вірю, як і решта, у перемогу і буду стояти тут стільки, скільки треба.
Не дають піти з Майдану і невиконані обіцянки влади. Так, обурює пані Лесю, що ще досі ніхто не відповів за побиття студентів, а беркутівці навіть отримали нагороди. Прикро також, що у Тернополі почались репресії.
- Прикро, що деякі лідери опозиції заявили, що націоналісти – не їхні герої, – додає пані Леся. – Адже Бандера, Шухевич – це ті, хто власне захищав наш український народ. Тому такі заяви не зовсім зрозумілі. Але попри все це, відступати, розчаровуватись Майдан не збирається. Майдан дав те, чого давно нам бракувало – надзвичайний злет національної свідомості. Тож, сподіваюсь, що, як і закликав ведучий Майдану, після свят людей ще побільшає. Тільки разом ми доб’ємось перемоги.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top