Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільські кухарі Майдану готові працювати цілодобово

Тернопільські кухарі Майдану готові працювати цілодобово

c70ad1687bc9bf39d25d59231801e667

Фото Яніни Чайківської

Цього тижня довелося допомагати знімальній групі із грузинського телебачення у підготовці програми про підтримку акцій протесту у нашому місті. Колеги із сусідньої країни зазначили, що на перший погляд у нас ніби все спокійно і революції взагалі не видно, але після ретельного вивчення зрозуміли, що все не так. Відтепер тернопільський Майдан базується на п’ятому поверсі приміщення обласної ради. Сюди щодня приходить приблизно 200-300 людей. Багато хто записується в загони самооборони або ж до Києва, інші долучаються до громадської діяльності. Перебування учасників руху спротиву є цілком законним – тут цілодобово відбуваються зустрічі громадян із депутатами обласної ради.

На цьому ж поверсі у залі нарад облаштували і невелику кухню. Жінки-волонтери щодня готують обід для активістів.

“Тернополяни постійно приносять продукти. Дехто ділиться уже готовими стравами. Люди нічого не шкодують, оскільки вірять у перемогу. Та й ми завжди готові працювати цілодобово. У цій кімнаті записані всі телефони волонтерів і ми по першому дзвінку вдень або вночі йдемо сюди допомагати”, – розповіла пані Елеонора.

Після розмови із жінками-активістками грузинські телевізійники зазначили, що загалом пишаються українцями, витривалістю нашої нації і вірою у краще.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top