Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільське відділення Олімпійської академії України визнано кращим

Тернопільське відділення Олімпійської академії України визнано кращим

6Нещодавно в Києві, у Національному університеті фізичного виховання і спорту, відбулась XV сесія Олімпійської Академії України.

На зібранні було заслухано звіт Президента ОАУ професора Марії Булатової про діяльність Академії у 2013 році та звіт про виконання річного бюджету ОАУ; інформацію про Всеукраїнську мережу шкіл олімпійської освіти; діяльність лабораторії олімпійської освіти НДІ Національного університету фізичного виховання і спорту; про міжнародну діяльність ОАУ тощо. Під час роботи сесії наголошено, що протягом 2013 року діяльність Олімпійської Академії України та її регіональних відділень була спрямована на популяризацію олімпійського руху, сприяння духовному збагаченню людей, поширенню обміну цінностями національної культури під знаком ідей та принципів олімпізму, впровадження освітніх та культурних програм.

За підсумками роботи в 2013 році Тернопільське обласне відділення олімпійської академії України (голова відділення доцент Андрій Огнистий) визнано кращим і відзначено за значний внесок у розвиток Олімпійського руху та виховання молоді на ідеях олімпізму.

Члени виконкому ОАУ затвердили план роботи Олімпійської Академії України на 2014 рік та кошторис витрат по доходах та витратах у сумі 350 тис. грн.

Джерело: oblsport.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top