Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільська облрада визнала Народну Раду

Тернопільська облрада визнала Народну Раду

1390470380_yfhjlyСесія обласної ради прийняла рішення про створення загонів самооборони та визнали Народну Раду України керівним органом.
Сесія проходила у захопленому людьми приміщенні. Розпочалася о 14.00. На неї прийшло дуже багато людей, які зараз тримають обладміністрацію у облозі.
- Теперішня влада повністю втратила свою легітимність, – каже голова облради Василь Хомінець. – Органи цевого самоврядування є виразниками інтересів громад. Виконавча влада в області не діє.Тому ми не лише маємо конкретно висловити своє бачення ситуації у нашій державі та на Тернопіллі, а й взяти її під контроль. І це є наш обов’язок перед краянами
Також депутати створили виконком обласної ради. Перелік людей, які увійшли до складу комітету можна знайти на сайті Обладміністрації. Записатися в самооборону можна у вестибюлі захопленої будівлі.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top