Головна / Мистецтво / Слухачами оркестру виступили подорожуючі тернополяни

Слухачами оркестру виступили подорожуючі тернополяни

02_rosКолядки, щедрівки, вальси та класичні твори виконував камерний оркестр просто у залі очікування залізничного вокзалу у середу, 8 січня.
Концерти «Для тих хто в дорозі» від «Галицького муніципального камерного оркестру» відбуваються щорічно, в час різдвяних свят. Слухачами таких виступів стають люди у залах очікування, які чекають своїх поїздів. А яскравим доповненням музичних творів стають оголошення системи оповіщення про те, що прибуває або відправляється якийсь потяг.

- Вокзал створений наче концертна зала, – каже глядач концерту Світлана Кошіль. – Та й глядачів тут більше аніж у залах філармонії. Багато людей цілком випадково потрапили на концерт, але ніхто, я думаю, не пошкодував про це.

Глядачами концерту стали близько сотні пасажирів «Укрзалізниці». Наступного року музиканти планують знову провести таку імпрезу.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top