Головна / Суспільство / Сергій Миханчук: Моя культурно-мистецька діяльність розпочалась у віці шести років

Сергій Миханчук: Моя культурно-мистецька діяльність розпочалась у віці шести років

DSC00292

• Головний адміністратор Палацу культури «Березіль» ім. Леся Курбаса

• Заслужений діяч мистецтв України з 2007 року

• Ініціатор та співорганізатор фестивалів-конкурсів «Кришталевий жайвір», «Галицькі фрески», «Овації»

• Одружений: Дружина Миханчук Світлана Миколаївна – директор «Тернопільського міського центру творчості для дітей та юнацтва»

• Життєве кредо: Бути з Богом
- З чого починалась культурно-мистецька діяльність?
- Моя культурно- мистецька діяльність, як така, розпочалась у віці шести років, коли мені подарували дитячий барабан. Уже в школі, я був учасником музичного ансамблю, де і продовжив освоювати мистецтво гри на барабанах. Поступивши в львівське училище колектив нашого ансамблю під назвою «Вій» продовжив свою діяльність. Вже тоді ми давали концерти, грали на тематичних вечорах. Виступали в Росії. Після одруження я переїхав до Тернополя. Проте, переїзд не завадив творчій діяльності. Я влаштувався на ТРЗ «Оріон» інженером відділу комплектації, і в перший рік роботи, разом зі співробітниками, ми створили вокально-інструментальний ансамбль з однойменною назвою «Оріон». В свій час наш гурт був відомим, адже тоді ми працювали на професійному рівні. Наш гурт приймав участь у різноманітних конкурсах, ми виступали на багатьох концертах. В 1989 році мене призначили директором Будинку культури «Оріон». У 2007 році – директором Палацу культури «Березіль».

Продовження інтерв’ю читайте на нашому сайті в п’ятницю, 17 січня.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top