Головна / Огляд ЗМІ / Серед іноземних студентів Тернопілля найбільше нігерійців та поляків

Серед іноземних студентів Тернопілля найбільше нігерійців та поляків

image003Майже 3,5 тис. іноземців проживає на території області, половина з них має дозвіл на імміграцію, отже живе тут постійно.
- На території нашої області постійно проживає тисяча сімсот іноземних громадян, переважно це вихідці із країн СНД, – розповіла начальник відділу по роботі з іноземцями та біженцями Управління Державної міграційної служби в Тернопільській області Лариса Христюк. Найбільше серед них росіян – трохи більше тисячі. Що стосується іноземців, які перебувають у нас тимчасово, то це переважно студенти, які приїхали на Тернопільщину за запрошенням вишів. Понад тисяча з них навчається в медичному університеті, майже три сотні є студентами технічного та економічного університетів.
Навчаються в Тернополі громадяни й таких екзотичних країн: Сьєра-Леоне, Туніс, Танзанія, Намібія, Свазіленд, Маврикій.
До речі, торік 34 іноземців змусили повернутись на батьківщину через порушення закону, а також скасували майже 200 посвідок на тимчасове проживання.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top