Головна / Проекти / Ще один добрий проект стартував у Тернополі

Ще один добрий проект стартував у Тернополі

dity-181Нещодавно DOBRA STUDIO та дитячий фотограф Ольга Безкровна запрошували усіх бажаючих молодих батьків та малюків для участі у фотопроекті “Маленькі люди”. Бажаючих було дуже багато, адже позитивний фотопроект був доступним для тернополян. А оскільки фотопроект був ще й “добрим”, то ми навіть опубілкували невеличку підбірку світлин, на яких зображені наші, тернопільські “маленькі люди“.
На численні прохання DOBRA STUDIO знову запрошує усіх бажаючих молодих батьків та малюків віком до 6 років для участі у фотопроекті “Маленькі люди”, який пройде в Тернополі 8-9 лютого. Крім всіх локацій студії буде використано новорічний куточок. Кожна дитина отримає 12-15 оброблених фото та решту необроблених. Для участі в проекті необхідно зарезервувати місце та узгодити час зйомки. Участь в проекті коштує 290 грн. При оплаті до 1 лютого діє знижка і вартість участі складає 250 грн. Вам не потрібно шукати студію, фотографа, місце зйомки – все буде добре! Кількість місць обмежена, оскільки, ціна акційна. Усі запитання можна задавати в повідомленнях DOBRA STUDIO або по телефону 098 15 051 15.
Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top