Головна / TOP / Різдвяна шоу-програма у Тернополі. У наш хор стоїть черга, – Олександр Стадник

Різдвяна шоу-програма у Тернополі. У наш хор стоїть черга, – Олександр Стадник

cropped-image4У рамках туру обласними центрами Західної України Державний академічний український Волинський народний хор представить різдвяну шоу-програму «Щедрівочка щедрувала».

Репертуар Волинського народного хору величезний і дуже різноманітний. Записано шість компакт-дисків. Є близько 200 пісень, оркестрових номерів, танців та вокально-хореографічних композицій. Багато переспівано і перетанцьовано. Є чимало авторських творів, але основа — народна пісня, вплетена у волинський контекст.

Ми об’їздили дуже багато країн Європи і Америки. Італія, Австрія, Бельгія, Франція, Люксембург, Нідерланди, Польща, Чехія, Греція, Німеччина, Канада, США і, звісно, увесь Радянський Союз. І всюди нас гарно сприймали. Це понад три тисячі концертів. Найбільший форс-мажор був, коли ми летіли на гастролі у Канаду й в останній момент нас попередили, що все може зірватися. Це була нервова пригода, але завдяки хорошим людям все склалося гарно. У1996 році ми п’ять місяців не отримували зарплату. Оголосили голодування, написали відкритого листа до влади, опублікували у пресі. Вже за місяць нам повернули борги, хоча й довелося піти на компроміс — один місяць лишився неоплаченим. Були і такі часи. Ми отримуємо неймовірний кайф від того, що робимо. Всі наші артисти отримують задоволення від своєї роботи. А у житті саме це найголовніше. Творчість Волинського народного хору — це націоналізм в хорошому розумінні цього слова. Націоналізм має будуватися на любові до свого краю, до своїх звичаїв і традицій. І для цього не обов’язково ходити у вишиванці. Саме з цієї любові починається Україна, – пишуть на сайті volynchoir.com.ua

Тернополяни зможуть відвідати “Різдвяні зустрічі ” та насолодитись святковим дійством 15 січня 0 18:30 в Тернопільській філармонії .

 

Художній керівник заслужений діяч мистецтв України Олександр Стадник

Квитки за телефонами 25-07-48, 52-61-09

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top