Головна / Суспільство / Новий сезон здивує тернополянок авангардом та творчим хаосом

Новий сезон здивує тернополянок авангардом та творчим хаосом

CDior2014CRUIZ-7Відійти від суворих ліній та продуманих строгих образів пропонують у наступному сезоні модні світові подіуми. Натуральні пастельні кольори змінюються на неприродно яскраві. Крій – вільний, одяг – зручний.

У наступному сезоні мода максимально наблизиться до народу і недоступні та визиваючі моделі з подіуму зможуть стати комфортним образом на повсякдень. Звичайно, дизайнерські речі по кишені не кожному, втім цінова політика – це єдине, що, можливо, стримуватиме модниць. Стерти кордон між високою модою та повсякденним одягом планує і тернопільський дизайнер Катерина Тимочко.

- Я вже нарешті визначила свій майбутній план розвитку. Колекція аксесуарів, над якою я працювала, дуже розвинула мене у творчому плані. У прекрасах можна багато експериментувати, а у плані одягу дизайнер, як правило, має певні напрацювання і не виходить за рамки комфортних умов, – розповідає Катерина Тимочко. – Хочеться роботи зручні речі та наблизити їх до стилю HandMade. Зробити виріб з клаптиків тканини, нестандартно оздобити, вийти за рамки традиційного. Я змінила своє бачення самого процесу пошиття. Хочеться додати більше ручної роботи, ніж машинної, щоб люди не могли відрізнити дизайнерську річ від тої, що зробили народні майстрині. Головна мета – стерти межу між високою модою та повсякденним одягом. Кажуть, мода – це найбільш доступний вид мистецтва, адже не завжди людина може дозволити колекціонувати картини чи книги. Люди шукають комфорту та затишку, і, можливо, тут його найбільше.

Щодо світових тенденцій, то вони цього року зазнали кардинальних змін. Якщо раніше у моді було хутро та шкіра в одному тоні, то зараз актуальними є вироби з кольорових матеріалів, зшитих із клаптиків.

Актуальними є відображення на одязі картини художників у стилі авангард, кубізм, футуризм тощо. Якщо на подіумі це може виглядати доволі неносибельно, то в повсякденному житті – красиво.

Зоряна Гарасимів

Джерело: “Номер один”

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top