Головна / Огляд ЗМІ / Не дитячі теми наукових робіт висвітлювали тернопільські гімназисти

Не дитячі теми наукових робіт висвітлювали тернопільські гімназисти

734855_341386122633614_557979410_nПротягом цілого дня 69 учнів змагалися у 26-ти найрізноманітніших галузях науки, починаючи від української мови і закінчуючи веб-дизайном.
МАРІЯ НОВА, заступник директора Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка
«Найчисленнішою була в нас секція психології, як виявилося, та правознавства»
До складу журі ввійшли як вчителі гімназії, так і спеціально запрошені викладачі тернопільських ВНЗ.
МИКОЛА НИКОЛИН, вчитель Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка
«Дуже хвилює наших учнів така наукова галузь, як психологія. Причому в таких у найрізноманітніших ракурсах, таких як психологія індиго, психологія серійного вбивці. Це ті теми, які мають бути актуальними і для молоді і для цілого суспільства. Наші учні знову ж таки випереджають час, і це дуже добре».
Гімназисти починають готуватися до таких змагань ще у 10 класі, в рамках дисципліни «Основи наукових досліджень», і вже тоді вибирають для себе відповідну галузь і тему наукової роботи. Досліджують тернопільські гімназисти зовсім не дитячі проблеми.
МАРТА ЛАБУТІНА, учениця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка
«Моя тема звучала : «Психологічні особливості особистості серійного вбивці». Найголовнішим фактором вибору цієї теми було прагнення до майбутньої професії. Я хочу працювати в міліції слідчим».
ВЛАДИСЛАВ ПРОКОПЕНКО, учень Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка
«Темою роботи є : «Нестандартний підхід до розв’язування нерівностей». Вона для мене не є складною, може комусь і видасться, що це складно, але кожному своє».
ХРИСТИНА ЦИМБАЛЮК, учениця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка
«Тема моє роботи – «Парламентський досвід українців у законодавчих органах Габбурської монархії. Метою – було представлення того, що Європа означала для українців не лише абстрактні ідеали, але була реальною життєвою практикою».
Мріють гімназисти здобувати нові знання не в тернопільських ВНЗ, а у столичних.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top