Головна / Огляд ЗМІ / Наступного тижня тернополян потішить сніг

Наступного тижня тернополян потішить сніг

wgbСнігів та морозів слід очікувати на Тернопільщині уже з наступного тижня. За словами працівників тернопільського гідрометеоцентру, з неділі похолодає до 5-10 градусів морозу вночі та 0-5 морозу вдень.

Також, як кажуть місцеві синоптики, теплі дні на Різдво не новинка, оскільки у різні роки така погода спостерігалась.

- Подібні роки – 98-ий – 0-6 тепла, 91-ий – плюс 1-3, 88-ий – плюс 2-4, 84-ий – 0-7 тепла. Тобто, ми бачимо, що за останніх 30 років достатньо часто спостерігалися подібного характеру кліматичні умови на території області. Вони не є аномальними, хоча і не є типовими, – розповіла завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Лютий за прогнозами Українського гідрометеоцентру буде теплішим за кліматичну норму. Під час атмосферних фронтів прогнозують високі температури, а після, при надходженні холодного арктичного повітря холодатиме до 10-15 градусів морозу.

Джерело:ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top