Головна / Огляд ЗМІ / На тернопільському ставі пройдуть всеукраїнські змагання з хокею

На тернопільському ставі пройдуть всеукраїнські змагання з хокею

hokey8-9 лютого на Тернопільському ставі вдруге відбудуться всеукраїнські змагання з хокею “Ternopil Hockey Classic”. Для учасників турніру, їхніх уболівальників та загалом тернополян і гостей міста окрім захоплюючих хокейних баталій буде зорганізовано торговельне обслуговування та розважальна програма. Рішення про це було прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

“Минулими роками ми докладали багато зусиль, щоб відродили позитивний, у тому числі спортивно-оздоровчий імідж нашого міста. Чимало міжнародних і всеукраїнських змагань провели саме на Тернопільському ставі, на якому окрім Чемпіонатів світу та континенту з водномоторного спорту та інших літніх турнірів торік узимку відбулися всеукраїнські хокейні змагання, на яких була зафіксована рекордна для України ковзанка. Аналогічний турнір уже вдруге поспіль організовуємо напочатку лютого. Усі охочі тернополяни, для яких буде зорганізовано торговельну і розважальну діяльність, зможуть тієї суботи та неділі відпочити на набережній тернопільського ставу”, – зазначив міський голова Сергій Надал.

Джерело: ТВ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top