Головна / Огляд ЗМІ / На тернопільському стадіоні запроваджують іменні квитки

На тернопільському стадіоні запроваджують іменні квитки

982524У парламенті ухвалено закон, який посилює відповідальність уболівальників за порушення громадського порядку під час футбольних матчів та запроваджує іменні квитки на матчі.

Закон (реєстр. № 3837) “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів)” запроваджує нове адміністративне стягнення — заборону відвідувати футбольні матчі тим, хто вчинив адміністративні правопорушення під час входу або перебування на території стадіону.

Закон також робить жорсткішими вимоги до глядачів, квитків і технічного обладнання спортивних споруд, зокрема запроваджує іменні квитки на футбольні матчі. Крім того, законом збільшуються повноваження організаторів футбольних матчів та служби безпеки спортивних споруд (футбольних клубів) у частині, яка сприятиме реалізації заборони відвідувати футбольні матчі.

За порушення заборони відвідувати футбольні матчі закон встановлює адміністративну відповідальність — штраф від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, депутати більшості голосували сьогодні в парламенті шляхом підняття рук. Опозиція в цей час блокувала президіум ВРУ.

Відповідний законопроект запропонувало Міністерство внутрішніх справ України.

Джерело: ternopilinfo.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top