Головна / Арт-події / На Тернопільщині знімуть перший інтерактивний фільм

На Тернопільщині знімуть перший інтерактивний фільм

bc57cecc1e9bfa83d708100fc6732d35-originalБлаженніший Любомир Гузар стане героєм першого в Україні інтерактивного документального фільму. На Свят-Вечір зйомки відбудуться в селі Кальному на Зборівщині.
Колишній Глава Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Любомир Гузар стане героєм першого в Україні інтерактивного документального фільму. 6 січня, напередодні Різдва Христового, зйомки відбудуться в селі Кальному на Зборівщині. Саме тут у 1909-1928 роках парохом релігійної громади був дід Блаженнішого Любомира по матері Лука Демчук.
Як повідомив нинішній настоятель храму Воскресіння Христового в Кальному отець Іван Гавдяк, окремі епізоди документальної стрічки творці фільму планують відзняти в селі Кальному на Святий Вечір. Місцем зйомок святкування Різдва Христового має стати оселя колишнього директора місцевої школи Надії Ферлиївської.
Створення фільму благословив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав: “Я впевнений, що цей фільм дозволить нам розширити наші обрії і побачити велику людину, котра сьогодні серед нас. І цією людиною є Блаженніший Любомир”.
Ініціатором і виробником документального проекту “Любомир” є продакшн-компанія Screen Media Ukraine. У проекті бере участь композитор Валентин Сильвестров. Фінансування проекту буде здійснюватися безпосередньо глядачами.
“Ми створюємо фільм разом. Кожна гривня окремої людини, кожна світлина чи спогад будуть маленькою частинкою великого проекту. Ми надіємося, що разом зробимо потрібну справу як для нинішнього, так і для майбутнього поколінь”?- говорить продюсер фільму Павло Казанцев.
Співавторами і співпродюсерами фільму будуть самі глядачі. За створенням перших епізодів фільму “Любомир” можна буде спостерігати на веб-платформі www.lubomyr.net з 15 січня 2014 року. Прем’єра фільму запланована на День Незалежності України – 24 серпня 2014 року.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top