Головна / Огляд ЗМІ / На Тарнавського запрацював новий підйомник

На Тарнавського запрацював новий підйомник

1054Читач написав на сайті 20 хвилин: Новий бугельний підйомник типу “мультиліфт”, що на вулиці Генерала Тарнавського вже увімкнули. Як працює новий, добудований агрегат сьогодні можна було побачити і наживо. Всім, хто на лижах чи сноуборді – ще й скористатися ним…
Ще минулої зими тут була куди примітивніша конструкція – товсті старі, зношені троси, якими мотиляло в різні боки через велику нагрузку та довжину, ненадійний канатоведучий шків внизу гірки, окрім того верхній, як і тяговий двигун знаходилися всередині металевого машинного приміщення на пагорбі. Швидкість руху була дещо більшою, проте це становило велику небезпеку для користувачів.
Піднятися на попередньому підйомнику можна було безкоштовно, проте для цього з собою потрібно було мати “бугель” – виготовлений самостійно гачок з ручкою, яким потрібно було зачіплятися за трос.
Новий же привезений зі Швейцарії, наче здавалося б, що там унікального – два шківи, троси, несуча конструкція. Проте якщо придивитися ближче і детальніше, справді помітно, що техніка фірмова, особливо по нових ручках, що прикріплені до значно тоншого та безпечнішого тросу – вони зроблені з пластику та надійно закріплені до нього. Також конструкція значно відрізняється в плані безпеки, наприклад – в кінці підйому на період роботи встановлюється спеціальний шлагбаум, задівши який техніка аварійно зупиниться (та і у самого підйомника менше шансів вийти з ладу через свою пристосованість до відповідного використання). Однак, умови дозволяють навіть легко впертися на трос чи просто зловитися за нього рукою, і ви також легко і без можливих випадків травматизму (в порівнянні з старим агрегатом – там подібне було неможливим) підніметесь на гору.
Як повідомлялося ЗМІ раніше, за підйом усіх бажаючих, окрім спортсменів (членів гірськолижної школи) доведеться платити, проте сьогодні ми про це ще не взнавали, а враження  очевидно склалися, що нині оплата за користування поки-що не здійснювалася.

Джерело: 20 хвилин

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top