Головна / Огляд ЗМІ / Медпункти Євромайдану стають лікарнями

Медпункти Євромайдану стають лікарнями

10311255mМедичні пункти Євромайдану перетворюють на лікарні, каже тернопільський лікар Леся Копач. Адже відвозити поранених у лікарні віднедавна небезпечно.
- Про це вже говорилось і писалось: відвозити поранених у лікарні небезпечно, адже їх звідти забирає міліція і відвозить у невідомому напрямку, – каже тернополянка. – Відтак, після надання першої допомоги, поранених забирають навіть у приватні помешкання.
Нагадаємо, тернопільський лікар і голова ГО «Асоціація лікарів-католиків» Леся Копач перебуває у Києві ще з 1 грудня. Жінка надає медичну допомогу євромайданівцям у одному із медпунктів майдану, розташованому у будинку Народного руху.
- Останніми днями до нас звертаються потерпілі від вибухів гранат, – розповідає вона. – Адже до тих гранат прив’язані булижники, які під час вибуху розлітаються на осколки. От чимало людей і звертається через такі поранення. Також звертаються постраждалі від сльозогінного газу.
Звертаються поміж тим і мітингувальники зі скаргами на простуди, проблеми із тиском, серцем. Одначе, незважаючи на хвороби та поранення, у мітингувальників – бойовий дух.
- Ми про події на Майдані дізнаємось від постраждалих, яким допомагаємо, та з Інтернету, – розповідає вона. – Щоправда, не завжди це вдається зробити вчасно. Було, що у нас світло пропало, нещодавно півтора доби не було Інтернету. Не знаю, чи так збігається, чи це навмисне роблять.
Одначе, як зауважила пані Леся, набагато важче тим медикам, які працюють у «гарячих точках».

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top