Головна / Проекти / Майбутні матусі з Тернополя мають нагоду отримати фотосесію в подарунок

Майбутні матусі з Тернополя мають нагоду отримати фотосесію в подарунок

pregnant-woman-with-baby-shoes-on-bellyКожна жінка розуміє, як важливо залишити спогад для себе про найважливіші моменти в житті … Про перший рух, маленької ручки, про перший поштовх ніжки… Коли притуляєш руки, до животика, і відчуваєш, що там є життя … Ці моменти назавжди у душі, як і ностальгія за проміжком часу тривалістю 9 місяців. Вони – незабутні.
Фотостудія Znai_mene та фотограф Наталя Івахів пропонує тим, хто зараз перебуває в очікуванні свого дива, взяти участь у фотопроекті ”Скоро буду”, що покликаний зберегти найкращі спогади, про ці чудові моменти.
До участі у проекті запрошуються студії декору, візажисти, стилісти, дизайнери та інші творчі люди з цікавими ідеями.
Участь у проекті безкоштовна, тобто фото, створені у рамках проекту, учасниці отримають безоплатно. Кількість відданих фото становить 10 оброблених фото + оригінали (кількість фото може бути змінена, але не менше 10.)
На кожному фото будуть вказані учасники, студії, а також люди, що приймали участь у створенні даних фото.
До фотозйомки допускаються також партнери. вагітних жінок.
Передбачається, що участьу проекті візьмуть сім учасниць, однак кількість може бути збільшена.
Умови для учасників проекту:
- дівчина-жінка повинна мати на момент зйомки термін вагітності не менше 30 тижнів або щоб животик був достатньо замітним.
- одяг, бажано щоб це було довге плаття ( допускається у до колін).
- учасниці мають бути згідні з тим, що фото, отримані в рамках проекту, будуть опубілковані на сайтах like.te.ua та znai-mene.com.ua.
Інші подробиці даної акції будуть вказуватись на сайті.
Для того, щоб взяти участь у проекті, телефонуйте: 098-535-90-42 (Наталя Івахів, фотограф) або пишіть на скриньку olia.tereshcuk@gmail.com (Оля Терещук, головний редактор сайту like.te.ua).
Джерело: like.te.ua

skoro

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top