Головна / Культура / Любов до мистецтва розвивали юні тернополяни

Любов до мистецтва розвивали юні тернополяни

DSC_0226-11-191Під час новорічних заходів в Тернопільській обласній філармонії відбувся звітний концерт, підготований місцевим танцювальним клубом «Вогонь Серця». Зал фактично був переповнений і ледве вміщав в своїх стінах усіх бажаючих.

Професіоналізм учасників, що виступили, і їх безкінечний позитив не залишили байдужим жодного на цій святковій феєрії.

Це був не просто концерт, а справжня казка для дітей, адже вони були головними учасниками дійства. Звичайно, тут не обійшлось без допомоги Снігуроньки, Діда Мороза та героїв улюблених мультфільмів. Юні танцюристи показали свою майстерність на високому рівні.

Кожний виступ закінчувався бурхливими аплодисментами та звісно ж подарунками від Діда Мороза.

- Дуже чудово, що сьогодні учасниками такого концерту стали наші дітки. Адже саме з дитинства закладається любов до мистецтва, і розуміння прекрасного. Крім того, танці розвивають фантазію, розкривають характер і індивідуальність дитини, – розповідає один із батьків. – За допомогою спілкування з музикою й танцями діти навчаються пізнавати світ і самих себе. Танцювальні заняття не тільки розвивають музикальність, а й допомагають виховати увагу, свободу та комунікабельність. Ми відправили нашу дитину на танці, щоб заохотити її до мистецтва, розвинути в ній інтерес до танцювальної культури.

Записала Надія Ротман

Фото автора

Джерело: Тернопільська Липа

DSC_0256-33-37 DSC_0374-136-109

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top