Головна / Мистецтво / Конкурс на кращу авторську іграшку від Музею національної іграшки в Тернополі

Конкурс на кращу авторську іграшку від Музею національної іграшки в Тернополі

big_konkurs_4CPTrМузей національної іграшки в Тернополі оголосив Конкурс на кращу авторську іграшку. Конкурс проводиться в рамках Фестивалю ляльок (20-21 березня 2014 року) до Міжнародного дня лялькаря, який святкують 21 березня.

Найкращі роботи майстрів-фіналістів будуть експоновані в Музеї національної іграшки в Тернополі. Також планується видання брошури з виробами учасників для розповсюдження по музеях та бібліотеках України. Оцінюватимуть вироби знані мистецтвознавці та майстри.

Мета конкурсу: відродження, збереження та популяризація як української традиційної та авторської ляльки, так і культури народної іграшки загалом.

Номінації конкурсу:

Національна традиційна іграшка (тварини, ляльки, меблі, музичні інструменти, предмети дом. вжитку та ін.)
Матеріали: глина, солома, дерево, інше.
Лялька – символ Тернополя (виконання та матеріали на свій розсуд)
Лялька за творами Тараса Шевченка (москаль, Катерина та ін.)
Лялька-мотанка (різновиди). Умова: висота ляльки близько 15-30 см.
Лялька — персонаж казки (літературний персонаж (тварини, людини ін.) певного твору, вказати якого). Умова: висота ляльки близько 20-30 см.
Авторська лялька (авторська лялька будь-якої техніки, м`яка, порцелянова, текстильна та ін.). Умова: висота ляльки близько 15-30 см., ручна робота
Умови конкурсу:

До конкурсу запрошуються майстри, лялькарі, іграшкарі та усі бажаючі!
Кількість робіт від одного учасника – необмежена.
Участь у конкурсі – БЕЗКОШТОВНА.
Вироби переможців залишаються в музеї для поповнення фондів.
Щоб взяти участь у конкурсі:

Вам слід до 1 березня 2014 року надіслати електронним, чи поштовим (рекомендованим) листом свої дані (ім`я, прізвище, по-батькові, місце роботи, вік, звання майстра та контактні дані), а також додати своє фото та фото виробів або майстра з виробами на адресу: irma21@i.ua або 46000, м. Тернопіль, вул. Стуса, 4 з поміткою «На конкурс іграшки, прізвище». Отримати підтвердження про надходження листа.
Надіслати іграшку до участі у конкурсі до 15 березня включно (на цей період виріб вже має бути в організаторів у Тернополі). Кожен виріб має бути підписаний та мати кріплення для розміщення на стенді.
Нагородження переможців цінними призами та спеціальними відзнаками відбудеться 21 березня 2014 року під час проведення фестивалю ляльок в Музеї національної іграшки в Тернополі, вул. Стуса, 4. Визначатимуться по три призові місця у кожній з номінацій.

З питань участі та підтримки телефонуйте або пишіть нам:
e-mail: biblioteka_stysa@mail.ru, bibliom54@gmail.com, Irma21@i.ua
тел.: 0352 26 51 72, 066 413 90 77
Джерело: rukotvory.com.ua

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top