Головна / Мистецтво / Конкурс кращої авторської ляльки проводять у Тернополі

Конкурс кращої авторської ляльки проводять у Тернополі

ljlkaКонкурс кращої авторської ляльки проводить бібліотека-музей іграшки у рамках Фестивалю ляльок та міжнародного дня лялькаря 21 березня.

- Найкращі роботи майстрів-фіналістів експонуватимуть в музеї національної іграшки в Тернополі, – повідомила координатор роботи музею, бібліотекар, письменниця, координатор фестивалю ляльок Ірина Мацко. – Також плануємо видання брошури з виробами учасників для розповсюдження по музеях та бібліотеках України. Оцінюватимуть вироби знані мистецтвознавці та майстри. Переможці конкурсу отримають цінні призи.
Щоб взяти участь у конкурсі потрібно до 1 березня надіслати фото свого виробу на електронну адресу: irma21@i.ua або за адресою м. Тернопіль, вул. Стуса, 4 з поміткою «На конкурс іграшки, прізвище». У листі вкажіть ім`я, прізвище, по-батькові, місце роботи, вік, звання майстра та контактні дані. Деталі щодо участі в конкурсі за телефонами: (0352) 26-51-72, 066-413-90-77.
До конкурсу запрошують усіх охочих, участь безкоштовна, кількість робіт від одного учасника – необмежена. Усі вироби, надіслані на конкурс, залишаться у фондах музею.

Нагородження переможців відбудеться 21 березня під час проведення фестивалю ляльок в музеї національної іграшки в Тернополі, вул. Стуса, 4.
Номінації конкурсу:
Національна традиційна іграшка – тварини, ляльки, меблі, музичні інструменти, предмети домашнього вжитку.
- Матеріали: глина, солома, дерево
- Лялька – символ Тернополя
- Лялька за творами Тараса Шевченка (москаль, Катерина та ін.)
- Лялька-мотанка (різновиди)
Умова: висота ляльки близько 15-30 см.
Лялька – персонаж казки – літературний персонаж (тварини, людини ін.) певного твору, вказати якого)
Умова: висота ляльки близько 20-30 см.
Авторська лялька – будь-якої техніки, м`яка, порцелянова, текстильна
Умова: висота ляльки близько 15-30 см., ручна робота

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top