Головна / Суспільство / Директор тернопільської школи став “Людиною року”

Директор тернопільської школи став “Людиною року”

10309431m-восстановленоТернопільських школярів навчає Людина року. Честь здобувати освіту під керівництвом такого педагога випала учням Школи мистецтв. Наші кореспонденти поцікавилися, як гризуть граніт науки учні цього закладу.
Учні школи мистецтв, крім обов’язкових предметів, посилено вчаться малювати, співати, танцювати, грати на музичних інструментах. Кажуть, що шкільна атмосфера сприяє розвитку їхніх талантів.

Анастасія Дутка, учениця Тернопільської школи мистецтв:
«В нас дуже гарно. В нас дуже гарна школа. Вчителі дуже добрі і директор. Нам допомагають. Ми виступаємо і нам дуже тут подобається».
Ольга Козак, учениця Тернопільської школи мистецтв:
«Навчають мене усьому, малювати. Мені тут дуже подобається. Я вчусь на художньому відділі. І друзі в мене гарні, мені допомагають у цьому».
Директор школи мистецтв Остап Гайдукевич вже 30 років працює педагогом. А школу мистецтв, пригадує піднімав з нуля. Тоді закладу виділили кілька кабінетів у приміщенні поруч з чорнобильськими, афганськими спілками, засобами масової інформації. Проте освітянину вдалося розширити учнівський та вчительський колективи, підняти рейтинг школи на міському, а потім й обласному рівнях. Тому вважає, що цілком заслужено батьки та діти попросили його взяти участь в конкурсі.
Остап Гайдукевич, директор Тернопільської обласної школи мистецтв:
«І батьки за це були, і педагогічний колектив, щоб подати документи мої, щоб я брав участь в конкурсі. І дякуючи Господу Богу, мене оцінили, що я дійсно заслуговую такої нагороди. Звичайно, судили по роботі, як працює, наприклад, я, як директор, школа які місця займає. Постійно школа наша перші місця по підсумках обласного огляду, конкурсу учнівських, вчительських колективів».
Крім Остапа Гайдукевича, який став Людиною року в галузі культури, за таке звання змагалися і тренер тернопільської «Ниви» Ігор Яворський, і відома біатлоністка Олена Підгрушна. Загалом титул присвоїли 13-м діячам Тернопільщини. Урочисте нагородження призерів відбудеться 7 лютого.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top