Головна / Арт-події / До Тернополя приїде грузинська примадонна

До Тернополя приїде грузинська примадонна

55629d580e20b6991af9522a847fb_gverdciteli-MG_6357_fmt5 лютого о 19:00 у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка тернопільські меломани та шанувальники істинної Естради, мають щасливу можливість приймати у себе в місті  високу гостю – Народну Артистку Грузії, Інгушетії та Російської Федерації, лауреатку та кавалера багатьох міжнародних премій та орденів, всесвітньо відому співачку, композиторку та акторку Тамару Ґвердцителі.

Тамара Гвердцителі народилася в грузинській столиці Тбілісі 18 січня 1962 року. Із раннього дитинства вона виявляла інтерес до музики. У рік Тамара вже могла співати прості пісеньки, а в три — сама підбирала мелодії до відомих композицій на домашньому піаніно. Помітивши унікальну обдарованість дівчинки, батьки віддали її до музичної школи.

У 70-х роках Тамара Гвердцителі стала популярною. Вона виступала з дитячим естрадним ансамблем Грузії «Мзіурі». Пізніше Гвердцителі закінчила консерваторію в Тбілісі по класу фортепіано, а також коледж по вокалу.

«На мій погляд, найголовніше — це вміти жити разом з кимось, вміти постійно йти на компроміс, враховувати інтереси іншої людини»
— Т. Гвердцителі

У дитячі та юнацькі роки Гвердцителі неодноразово перемагала на різних конкурсах пісні та фестивалях, у тому числі міжнародних.

У 1989 році Тамарі Гвердцителі присвоїли звання народної артистки Грузії. У 2004 році вона стала ще й народною артисткою Росії.

Слава Гвердцителі не згасає кілька десятків років. Вона була улюбленою співачкою в усьому Радянському Союзі і не втратила шанувальників досі. Артистка гастролює і за кордоном. Крім того, Тамару Гвердцителі часто можна побачити гостею у телевізійних Тамара Гвердцителі проектах і на сцені оперних театрів. Зокрема, вона виконує партії Кармен у виставі Дніпропетровського оперного театру і бере участь у відомому мюзиклі «Людина з Ламанчі».

«Краса — це коли неважливо скільки людині років. Людина повинна світитися зсередини. Молодість — дуже тимчасовий привілей…»
— Т. Гвердцителі

 

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top