Головна / Огляд ЗМІ / Чи закриють тернопільські школи через мороз?

Чи закриють тернопільські школи через мороз?

shkolaУ Києві через морози призупинили заняття у загальноосвітніх навчальних закладах до понеділка. На Луганщині не працює жодна школа. Майже 160 тисяч школярів залишилися вдома через холод. На Донеччині не вчаться й у профтехучилищах, а в школах – працюють лише групи подовженого дня. Поки що уроки скасували до понеділка. Школи у Тернополі через морози поки не закриватимуть. В місті сьогодні відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії в яку входять лікарі, освітяни, спеціалісти санітарно-епідеміологічної служби. Комісія вирішила, що загрози для здоров’я Тернопільських школярів наразі немає, тому рішення про закриття шкіл поки що не прийматимуть.
- Будемо бачити, які прогнози дає нам наш гідрометеоцентр, наразі йде підвищення температури з наступного тижня. Тому як такої загрози немає. В разі, якщо погодні умови кардинально зміняться, і ми будемо бачити, що подальше відвідування школярами чи дітей в садочках буде становити для них загрозу, або підвищить ризик захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання, ми будемо приймати рішення про закриття навчальних закладів на певний період, – каже заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top