Головна / Політика / Життєдіяльність міста, незважаючи на страйк, забезпечена, каже Сергій Надал

Життєдіяльність міста, незважаючи на страйк, забезпечена, каже Сергій Надал

vlcsnap-2013-12-02-11h57m14s120Тернопіль забезпечується усім необхідним для життєдіяльності міста, розповів міський голова Сергій Надал. Сьогодні проведено роботи з керівниками структурних підрозділів міської ради, де людям пояснили, хто з них має лишитись на робочих місцях – працівники ЖКГ, які мають забезпечити роботу тепло- та водопостачання, працівники транспорту, дитячі садочки, лікарні та школи.
У школах Тернополя, за словами міського голови, провели перший урок, присвячений Євромайдану, далі більшість вчителів прийняли рішення долучитись до акцій громадської непокори – взяти участь у страйках. Працювати залишились вчителі молодших класів.
Через те, що багато людей сприйняли Євромайдан у Тернополі як свято та зловживали алкоголем, виконком прийняв рішення про заборону продажу алкоголю у центрі міста.

Джерело: ТВ4 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top