Головна / Арт-події / Заспівав перед Тернопільським Євромайданом

Заспівав перед Тернопільським Євромайданом

801252mЮний тернополянин Артур Шалак з дитинства займається музикою і вокалом. Зараз хлопець виступає на багатьох міських концертах, відвідує театральну студію і мріє стати відомим актором.
Уже більше двох років 15- річний тернополянин Артур Шалак виступає із ансамблем «Співограй» при палаці культури «Березіль». Нині хлопець із задоволенням виступає на різних сценах Тернополя, відтак днями Артур вперше заспівав перед двадцятитисячною публікою.
- Це неймовірно! Я заспівав «Я люблю Україну свою» на тернопільському Євромайдані, – розповів юний артист Артур Шалак. – Мені дуже пощастило, адже перед такою публікою я виступав вперше. Це такі відчуття, які не можливо передати словами…
Хлопець розповідає, що дуже хвилюється перед будь – яким виходом на сцену. Каже, що переживання зникає тільки тоді, коли бачить, що люди його підтримують. Нині Артур виступає із ансамблем, де займається п’ятнадцять талановитих дітей. Хороші здібності хлопця і неабиякий талант відзначила керівник театру пісні «Співограй» Іванна Соколовська.
- Артур вміє «запалювати» публіку і правильно поводитись на сцені,- розповідає жінка. –На кожному концерті він показує себе із кращої сторони і вже добре зарекомендував себе як ведучий і актор.

Зараз Артур відвідує театральну студію «Сузір’я» при драматичному театрі ім. Тараса Шевченка і нещодавно зіграв роль Івана у виставі «Сотниківна». Хлопець каже, що це маленька і маловідома роль, але він вважає її кроком до своєї мрії.
- Мені подобається робити те, що я роблю, співати і грати у театрі, – розповідає Артур. – Мені до душі комедійні і позитивні ролі, я ніколи б не зіграв підлу людину, може тому, що не поважаю такої людської якості.
Сьогодні Артур Шалак хоче досягти успіху у житті і розуміє, що для цього треба багато працювати над собою. Зараз хлопець вчиться у школі, грає на фортепіано і поглиблено вивчає англійську мову. А також розповідає, що хоче пожити за кордоном декілька місяців, щоб вдосконалити свої знання.
- Було б чудово поїхати у Англію чи США, життя у іншій країні – хороший спосіб краще вивчити мову і вільно нею розмовляти. Також, мені цікаво побачити світ, побувати у визначних місцях і навчитися чогось нового.
Окрім того, у недалекому майбутньому, аби реалізувати ще одну свою мрію – стати актором, Артур Шалак планує вступити до Київського університету ім. Карпенка – Карого.
- Я хочу навчитися акторської майстерності і стати професіоналом, – каже Артур. Сьогодні я твердо вирішив, що у житті буду займатися творчістю, тому зараз роблю усе, аби досягти своєї мети.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top