Головна / Арт-події / Замок із Тернопільщини завоював “Кришталеву цеглу”

Замок із Тернопільщини завоював “Кришталеву цеглу”

1246«Кришталеву цеглу» – таку міжнародну нагороду у сфері інвестиційно-реставраційних проектів отримав національний заповідник «Замки Тернопілля».
«Організатори конкурсу, що проводиться з 2000 року, – «Польське мешканьове товариство Любліна», уряд Люблінського воєводства та окружна палата інженерів будівництва. Партнери проекту – урядові, воєводські, громадські організації і установи Республіки Польща, України та Білорусі», – розповів старший науковий співробітник національного заповідника «Замки Тернопілля» Руслан Підставка.
За словами науковця, один із інвестиційно-реставраційних проектів, поданих на конкурс, стосувався реставрації інтер’єрів частини існуючих приміщень замкового палацу в Збаражі на Тернопільщині. Він був розроблений і реалізований Архітектурною майстернею Юрія Вербовецького та національним заповідником «Замки Тернопілля».
Джерело: Укрінформ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top